Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Servis Kart

Servis Kart

 

Yat-Otel-Servis Kart

Gel sen de Money'nin faydalarından yararlan.

 
 

Money Servis Kart ile Harcadıkça Kazan!

Money Servis Kart ile Apartman Görevlileri alışverişlerinden %3 Money kazanır.

 

  • Money Servis Kart sahipleri kartları Migros, 5M Migros, Macrocenter ya da Sanal Market mağazalarında aylık toplam 750TL ve üzeri alışverişlerde, alışverişlerinin %3'ü değerinde Money kazanacaklardır. Money kazanımı için, alışverişlerde kartın kasadan fiziksel olarak geçirilmesi gerekmektedir. 
  • 750 TL alışveriş kotasına alkollü ürünler, sigara, TL yükleme ve elektrikli/elektronik ürünler, bu kampanyadan kazanılan Money kullanımları ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
  • Kazanılan Money’ler, alışverişi takip eden 2 gün içerisinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Aralık 2019 tarihine kadar bütün Migros, Macrocenter, 5M Migros alışverişlerinde kullanılabilecektir.
  • Money  Servis Kart sahipleri kartları ile harcadıkça Money kazanırken aynı zamanda tüm Migroskop indirimlerinden ve Money kampanyalarından faydalanmaktadırlar.
  • Money Servis Kart sahibi olmak için Sosyal Güvenlik Kurumu prim belgesi, TC Kimlik numarası bulunan bir ehliyet ya da nufus cüzdanı fotokopisini mağazaya teslim edilmesi yeterlidir.

 

 

Web sitemizde çerez kullanımı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı inceleyiniz.

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsunuz.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}