Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

İşletme Kart

İşletme Kart

 

Otel-Restoran Kart, Yat Kart, Servis Kart ve İşletme Kart

Gel sen de Money'nin faydalarından yararlan.

 
 

İşletme Kart Avantajlarından yararlan!

İşletme kart sahipleri kırmızı et ve paketli kırmızı et ürün alışverişlerinde %8 KDV yerine %1 KDV oranından yararlanıyor!

 

  • KDV mükellefi olan işletmelerimiz İşletme Kart sayesinde kırmızı et alışverişlerinde %1 KDV oranından yararlanmaktadır. İşletme Kart sahipleri Money İşletme Kart ile KDV muafiyetinin yanı sıra tüm Money ayrıcalıklarından da Migros, 5M, Mjet ve Macrocenter mağazalarından yapacakları alışverişlerde yararlanabilir.
  • İşletme kartlar tüm Migros mağazalarından alınabilmektedir.
  • İşletme kart avantajlarından faydalanabilmek için alışverişlerde kartın kasadan fiziksel olarak geçirilmesi gerekmektedir
  • Money İşletme Kart sahibi olmak için; geçen yıla ait vergi levhası, TC Kimlik numarası bulunan bir ehliyet ya da nufus cüzdanı fotokopisi ve son 3 aya ait KDV beyannamesi tahakkuk fişinin mağaza yöneticisine teslim edilmesi veya 0530 300 1 300 numaralı whatsapp üzerinden Migros Müşteri Hizmetlerine iletilmelidir. Kayıt işleminin tamamlanması için KAYIT yazıp 7447’ye gönderilmesi gerekir. SMS ile gelen başvuru formunu doldurması yeterlidir. Kayıt işleminiz tamamlandığında tarafınıza hoş geldin smsi gönderilecektir.
  • KDV muafiyeti uygulamasının geçerlilik süresi 1 yıldır. Kaydın yapılmasından 1 yıl sonra yeniden KDV muafiyeti hakedişi için güncel evrakların mağazalarımıza veya whatsapp hattımıza teslim edilmesi gerekecektir. Evrakların güncellememesi durumunda KDV muafiyeti hakedişi sistemsel olarak kaldırılacak ve evraklar güncellenene kadar işletmelerin hakedişi bulunmayacaktır.
  • KDV Muafiyeti Migros, 5M, Mjet ve Macrocenter mağazalarından yapılacak açık kırmızı et ve paketli kırmızı et  ürün alışverişlerinde geçerlidir.
  • KDV Muafiyeti uygulmasına kuyruk yağı ürünleri dahil değildir.
  • KDV Muafiyeti uygulamasında miktar kısıtı bulunmamaktadır.

 

 

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni