Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Fikir SepetiM Program Koşulları

Fikir SepetiM Program Koşulları

Sepetinizi önce fikirlerinizle, sonra Money’lerinizle doldurun!
Migros’un sizin için hazırladığı anketleri cevaplayarak bol bol Money kazanma fırsatı sizi bekliyor.

Kimler faydalanabilir?

 • Money programına üye olmuş, kartını sistemimizde cep telefonu bilgisi ile birlikte kayıtlamış ve iletişim izni vermiş müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kartınızı kayıtlamak için buraya tıklayabilir, Migros mobil uygulamasını indirebilir, KAYIT yazıp 7447'ye ücretsiz SMS atabilir veya 0850 200 40 00 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.


Fikir SepetiM’den Money Puan kazanma sistemi nasıl işler?

 • Fikir SepetiM'e giriş yaptığınızda size özel tanımlanmış anket link/lerinizin yanı sıra, anketlerinizin başlangıç tarihini, bitiş tarihini ve cevaplamanız halinde kazanacağınız Money puan karşılığını bulabilirsiniz.
 • Anketinizden puan kazanabilmek için anketi sonuna kadar başarılı şekilde cevaplamış olmanız gerekmektedir.
 • Anket yeterli sayıda katılımcı sayısına ulaştığında, belirtilen bitiş tarihinden önce de olsa otomatik olarak sonlandırılacaktır.
 • Anket bitiş tarihinden sonra cevaplanırsa Money kazanımı gerçekleşmeyecektir, bu yüzden aşağıda detayı verilen iletişim kanallarından anketlerinizi sürekli takip etmenizi rica ederiz.
 • Sistemde her zaman size tanımlı bir anket olmayabilir. Anketlerimiz dönemsel uygulanabilir.
 • Kazanılan Money puanlar anket bitiş tarihinden itibaren en geç 5 iş günü içerisinde Money/Money Bonus kartınıza yüklenecektir.
 • Anket bitiş tarihi 1 Ocak-30 Ekim aralığında ise kazandığınız Money puanların kullanılmayan kısmı ilgili yılın 31 Aralık tarihi itibariyle silinecektir. Anket bitiş tarihi 1 Kasım-31 Aralık arasında ise Money puanların kullanılmayan kısmı bir sonraki yılın 30 Haziran tarihi itibariyle silinecektir.
 • Kazandığınız Money puanlarınızı Migros mobil uygulamamızdan, Fikir Sepetim sayfasından giriş yaparak veya 0850 200 40 00 hattımızdan öğrenebilirsiniz.


Fikir SepetiM’de anketlerimi nasıl takip edebilirim?

 • Migros mobil uygulamamızı indirip, Money/Money Bonus kartınızı tanıtıp, Profil - Fikir SepetiM menüsünden kartınıza tanımlı anketleri görebilir ve cevaplayabilirsiniz.


Migros Ticaret A.Ş. Fikir SepetiM programını ve koşullarını değiştirme, durdurma, sonlandırma ve yüklenen ve kullanılmayan Money puanları silme hakkına sahiptir. Değişiklikleri takip edebilmek için program koşulları sayfamızı düzenli olarak takip etmeye devam ediniz.

 

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni