Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Money Gold PO Avantajı

Money Gold PO Avantajı

Kampanya Koşulları:

 

 • MoneyGold üyesi Migros müşterilerinin Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarındaki aylık tek seferde 1.000 TL ve üzeri akaryakıt ve/veya otogaz alımları karşılığında 40 TL hediye edilecektir.
 • Migros Moneygold üyelerinin Petrol Ofisi akaryakıt kampanyasına katılabilmeleri için, Petrol Ofisi Mobil uygulaması üzerinden giriş uygulamada yer alan kampanya sayfası üzerinden Migros tarafından verilen kampanya katılım kodunun girmesi gerekmektedir.
 • Petrol Ofisi Mobil Uygulamayı https://app.adjust.com/p8z7fsa üzerinden indirebilirsiniz.
 • Kampanya kodu Petrol Ofisi Mobil uygulamasına başarılı şekilde girildikten sonra yapılan yakıt alışverişleri o takvim ayı için geçerli kampanya kapsamındadır.
 • Kampanya kapsamındaki yakıt alışverişlerinin kampanyaya dahil olan müşterinin kendi üzerine kayıtlı Positive Card’ı  veya Mobil Uygulama üzerine kaydettiği Plakası ile yapılması zorunludur.
 • Migros tarafından iletilen kampanya kodu iletildiği takvim ayı için geçerlidir. MoneyGold üyesi müşterilerin her takvim ayı için kampanya kodu farklı olacaktır. Kampanya katılımı için her ay kodun mutlaka Petrol Ofisi mobil uygulamasına giriş yapılması gerekmektedir.
 • Positive Card’ı olan müşterilerin yüklenen yakıt hediyelerini kullanılabilmesi için Müşteri kaydının aktif olması şarttır. Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt (akaryakıt/otogaz) alımlarında geçerli olacaktır. Yüklenen puanlar nakde çevrilemez.
 • Kampanya müşteri bazında olup aynı Müşteri kampanyada aylık olarak  yalnızca 1 kez hediye akaryakıt kazanacaktır.
 • Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.Bir kod sadece bir defa kullanılabilecektir.
 • Hediye edilen yakıt hediyesinin son kullanma tarihi bir sonraki takvim ayının 15. Günüdür. Kullanılmayan puanlar takip eden ayın 16. Gününde silinir.
 • Migros . A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni