Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Money Gold Üyelik Program Koşulları

Money Gold Üyelik Program Koşulları

Money Gold Üyelik Koşulları
 
Money gold programı, üyelerine ayrıcalıklı faydaların sunulduğu  bir abonelik modelidir. Bu abonelik modeli sayesinde Money Gold programına katılan üyelere kişiselleştirilmiş bir üyelik hizmeti sunulacaktır. Money Gold üyeliği aylık olarak 49,99TL ödeyerek müşterilerin dahil olacağı ücretli bir abonelik hizmetidir. Aylık üyelik bedelinin tarafımızca güncellenme hakkı saklıdır.
 
Bu Üyelik Koşulları, Money Gold üyeliğine ilişkin kuralları belirler. Bu Üyelik Koşulları kapsamında "Money Gold Üyeliği”,  Migros Ticaret A.Ş. tarafından Money üyelerine sağlanan ayrıcalıklı  faydaların sunulduğu sadakat kart programını ifade eder.
 
 
1. Üyelik
 
 
Money Gold üyeliğinizi Money.com.tr ve migros.com.tr adresleri, Migros Money ve Sanal Market mobil uygulamaları üzerinden başlatabilirsiniz. Aynı zamanda 530 300 1300 numaralı Whatsapp hattımıza Money Gold üyelik talebinizi ileterek yönlendirmelere göre üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Money Gold üyesi olabilmek için  Money sadakat programına üye olmak  ön koşuldur. Money Gold üyelik işlemlerine başlamadan önce eğer Money üyesi değilseniz, öncelikle Money üyeliğinizin tamamlanması gerekmektedir. Money Gold üyeliğinize dair bilgilere, money.com.tr ve migros.com.tr web sitelerimizi ziyaret ederek profil kısmında ulaşarak bu bilgileri inceleyebilirsiniz.
 
 
Üyelik koşullarını sağlamadığınız veya üyelik bedelini ödemediğinizin  saptanması hâlinde üyeliğinizi  iptal etme, fayda ve kapmaynlaradan yararlandırmama ve üyeliğinizi askıya alma hakkımız saklıdır.
 
 
2. Faydalar ve Kampanyalar
 
 
Money Gold üyeliği kapsamında müşterilere sağlanan faydalar ve kampanyalar aşağıdaki gibidir.
 
 
2.1. Migros Sanal Market Ücretsiz Teslimat
 
Money Gold üyeliği boyunca üyelik kapsamında üyelerimizden teslimat ücreti alınmayacaktır.
 
 
2.2. Favori Ürün İndirimi
 
Money Gold üyeliği boyunca üyelerimiz, her Migroskop döneminde 1 adet, ayda 2 adet favori ürününde %50 indirimden yararlanabilecektir.
 
 
2.3. Kendi Kampanyanı Kendin Yarat
 
Üyelerimize, her Migroskop döneminde 1 adet, Ayda 2 adet Kendi Kampanyanı Kendin Yarat kampanyası dahilinde ektra bir kampanya yaratma hakkı verilecektir.
 
 
2.4. Program İşbirliği
 
Money Gold üyelerine, Program ortakları ile yapılacak işbirlikleri kapsamında özel kampanyalar hazırlanacak ve bu kampanyalardan  yararlanabileceklerdir.
 
 
2.5. Money Gold sadakat programı, yukarıda belirtilen sabit faydaları değiştirme, güncelleme, sonlandırma, iptal etme ve kaldırma hakkını saklı tutar.
 
 
2.6. Money Gold sadakat programı, Program ortakları Üçüncü taraflarca sunulan ürünlerden veya hizmetlerden sorumlu tutulamaz.
 
 
2.7. Money Gold programı dahilinde yukarıda belirtilen kampanyalar dışında Money Gold üyelerine özel kampanyalar yapabilir ve fırsatlar sunabilir.
 
 
Money Gold programı kapsamında sağlanan  fayda ve kampanyalara money.com.tr ve migros.com.tr web sitelerimiz veya Migros Money Mobil uygulamamız üzerinden takip edilebilir.
 
 
3. Ödeme
 
 
Money Gold üyeliğine ait ödeme işlemleri Money Pay Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri AŞ tarafından sağlanmaktadır. Money Pay, güvenli bir ortamda saklanan kullanıcı ödeme bilgileri üzerinden Money Gold üyelik bedelini aylık ve otomatik olarak tahsil etmektedir. Müşteri ödemeleri iletilen kartlardan üyelik ücreti tahsil edilememesi durumunda Money Gold üyeliği otomatik olarak sonlandırılacaktır.
 
 
4. Faturalama ve Üyelik İptali
 
 
4.1. Faturalama
 
Money Gold hizmetinin üyelik ücreti, üyeliğin başlaması için yapılan ve belirlenen belli ödeme tarihinde, seçtiğiniz Ödeme Yöntemi üzerinden tahsil edilecektir.
 
 
4.2. Ödeme Aşaması
 
Ödeme işlemi için ödeme alınacak kredi kartı bilgileri girilerek ödeme işlemi tamamlanmalıdır.
 
 
Ödeme yöntemi geçerlilik tarihinin sona ermesi, yeterli bakiye olmaması veya başka nedenlerden dolayı ödemenin başarıyla gerçekleşmemesi ve üyeliğinizi iptal etmemeniz halinde, abonelik ücretini geçerli bir Ödeme Yönteminden ödemenizin tahsil edilmemesi durumunda Money Gold üyeliğinin sunmuş olduğu fayda ve kampanyalardan yaralanılamayacak ve üyelik otomatikman sona erecektir.
 
 
4.3. Üyelik İptali
 
Money Gold Üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Money Gold üyeliğiniz sonlandırılıncaya kadar devam eder.
 
 
Üyelik iptali 530 300 1300 numaralı Whatsapp hattımız üzerinden iptal talebi iletilerek yapılabilmektedir. İptal talebinin iletildiği GSM numarasına ait üyelik iptal edilecekse sürece devam edilir fakat farklı bir numaranın Money Gold üyeliği iptal edilecek ise müşteriden üyeliğin iptal edilmesi istenen gsm bilgisi istenir. Üyelik iptal edildikten sonra, üyelik iptaline dair müşteri bilgilendirmesi yapılacaktır. Talebin iletildiği tarih, fatura kesim tarihinden önce ise ve  ödemesi alınmışsa üyelik fatura dönemi sonuna kadar devam edecek bir sonraki dönem için yenilenmeyecektir.
 
 
Üyelik fatura kesim tarihinden önce iptal edilmediği takdirde tarafımıza bir sonraki faturalama döneminin üyelik ücretini seçtiğiniz ödeme yöntemi üzerinden tahsil etme yetkisi vermiş olursunuz.
 
 
Ödeme Yöntemi olarak üçüncü tarafları kullandıysanız ve Money Gold  üyeliğinizi iptal ettiyseniz bu bilgiyi söz konusu üçüncü tarafa da bildirmeniz gerekebilir.
 
 
4.4. Üyelik ücret değişikliği
 
Üyelik ücretinde zaman zaman değişiklik yapabiliriz. Ancak yapılan herhangi bir ücret değişikliği, tarafınıza bildirim yapılmasını takiben en erken 30 gün sonra geçerli olacaktır.
 
 
5. Diğer Hükümler
 
 
Üye, Money Gold Üyeliği kapsamında doğan hak ve sorumluluklarını üçüncü kişilere devir ve temlik edemez. Migros Ticaret A.Ş. sözkonusu üyelik programı kapsamında doğmuş-doğacak haklarını, alacaklarını, yükümlülük ve sorumluluklarını kısmen veya tamamen üçüncü kişilere devredebilir.
 
 
İşbu Kullanım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacaktır. İşbu Kullanım koşullarından  kaynaklanan veya bağlantılı olan her türlü ihtilaf, İstanbul Tüketici Hakem Heyetleri ve İstanbul Anadolu  Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri'nin münhasır yargı yetkisinde olacaktır.
 
 
Son güncelleme 02.06.2021
{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni