Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 • Money’e Nasıl Üye Olabilirim?

  Money’e üye olmak için Money kayıt formunu doldurman gerekmektedir. Kayıt formuna buradan ulaşabilirsin.  Üyelik formunda bulunan kart numarası kısmını boş bırakarak kendine sanal kart oluşturabilirsin. Kartını oluşturduktan sonra cep telefonun ile alışveriş yapabilirsin.

  Money Kart satın aldıysan, kartın üzerinde bulunan 16 haneli kart numarasını üyelik formunda bulunan kart numarası bölümüne yazmayı unutma. Money kartın ile üyeliğini oluşturduktan sonra kartın yanında olmasa da cep telefonun ile alışveriş yapabilirsin.

 • Money kartım kayboldu, ne yapmalıyım?

  Eğer Money Kartın kaybolduysa kartını kaybettiğini 444 10 44’ü arayarak bildirmen gerekmektedir. Tekrar kart sahibi olabilmek için herhangi bir Migros Mağazasından 1,5 TL. karşılığında yeni bir Money Kart satın alabilir ya da kayıt formunda kart numarası kısmını boş bırakarak kendine sanal kart oluşturabilirsin.

 • Çekilişlere nasıl katılacağım?

  Money Kart , Money Bonus Kart veya Money Kart özellikli diğer kartlara sahip olan ve bu kartlar ile  Money sadakat programına üye olan kullanıcılar, Money kapsamında düzenlenen çekiliş kampanyalarına, kampanyaya katılım koşullarını yerine getirdiklerinde otomatik olarak katılabilmektedir.

 • Money’lerimi ve harcamalarımı nasıl takip edebilirim?

  Yapmış odluğun harcamaları, kazandığın/harcadığın Money’lerini ve alışveriş geçmişine buraya  tıklayarak, Migros Mobil Uygulaması’na giriş yaparak ve ya 4441044 Çağrı Mekrezimizi arayarak takip edebilirsin.

 • Kartım arızalandı ne yapmalıyım?

  Money Kartınız arızalandıysa, size ücretsiz olarak yeni bir Money Kartı verilecektir. Arızalanan kartınızın numarası ve yeni almış olduğunuz Money Kartınızın numarası sistemde birleştirilecek ve arızalanan kartınızdaki tüm bilgiler yeni aldığınız karta aktarılacaktır.

Web sitemizde çerez kullanımı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı inceleyiniz.

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsunuz.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}