Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 • Money’e Nasıl Üye Olabilirim?

  Money’e üye olmak için Money kayıt formunu doldurman gerekmektedir. Kayıt formuna buradan ulaşabilirsin.  Üyelik formunda bulunan kart numarası kısmını boş bırakarak kendine sanal kart oluşturabilirsin. Kartını oluşturduktan sonra cep telefonun ile alışveriş yapabilirsin.

  Money Kart satın aldıysan, kartın üzerinde bulunan 16 haneli kart numarasını üyelik formunda bulunan kart numarası bölümüne yazmayı unutma. Money kartın ile üyeliğini oluşturduktan sonra kartın yanında olmasa da cep telefonun ile alışveriş yapabilirsin.

 • Money Kartı Nereden Alabilirim?

  Fiziksel Money kartına Migros mağazalarında kasalardan 4 TL karşılığında satın alabilir veya 7447’ye KAYIT yazarak ücretsiz SMS göndererek kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra dijital Money kartına sahip olabilirsin.

 • Money Kartımı Nasıl Kullanabilirim?

  Fiziksel Money kartları kaydettirmeden 1 ay boyunca Migros mağazalarında Money fırsat ve indirimlerinden yararlanarak kullanabilirsin. Money üyesi olman durumunda Migros mağazalarında, Migros Sanal Market, MacroCenter mağazalarında ve Macroonline’da kullanabilirsin. Daha fazla detay için tıkla.

 • Money nasıl kazanırım?

  Money kazanabilmek için Money veya Tam Bana Göre Kampanyalarına Money web sitesi veya Migros Money Mobil uygulaması üzerinden, kasalarda, 5818’e ücretsiz SMS atarak kampanyalara katılabilir veya 850 200 4000 numaralı hizmet hattımızı arayarak katılım sağlayabilir ve katılım sağladığın kampanyalarda bulunan ürünleri satın alarak Money kazanabilirsin.

 • Biriken Money’lerimi Nasıl Kullanabilirim?

  Migros mağazalarında alışverişleri esnasında kartlarında biriken Money’leri kullanmak istediğini kasiyerlerimize bildirmen yeterli.

  Migros Sanal Market veya Macroonline alışverişlerinde ise, ödeme aşamasında Puan’larım alanına tıklayarak, Money kartlarında biriken Money’lerini kullanabilirsin.

 • Money’lerimi ve harcamalarımı nasıl takip edebilirim?

  Yapmış olduğun harcamaları, kazandığın/harcadığın Money’lerini alışveriş geçmişine tıklayarak, Migros Money Mobil Uygulaması’na giriş yaparak veya 0850 200 40 00 Çağrı Merkezimizi arayarak takip edebilirsin.

 • Money Çekilişlerine Nasıl Katılacağım?

  Money Kart , Money Bonus Kart veya Money Kart özellikli diğer kartlara sahip olan ve bu kartlar ile  Money sadakat programına üye olan kullanıcılar, Money kapsamında düzenlenen çekiliş kampanyalarına, kampanyaya katılım koşullarını yerine getirdiklerinde otomatik olarak katılabilmektedir.

 • Kartım arızalandı ne yapmalıyım?

  Money kartın arızalandıysa, sana ücretsiz olarak yeni bir kart Money kart verilecektir. Arızalanan kartının numarası ve yeni almış olduğun Money kartının numarası sistemde birleştirilecek ve arızalana kartındaki tüm bilgiler yeni aldığın karta aktarılacaktır.

 • Money kartım kayboldu, ne yapmalıyım?

  Eğer Money Kartın kaybolduysa kartını kaybettiğini 0850 200 40 00’ı arayarak bildirmen gerekmektedir. Tekrar kart sahibi olabilmek için herhangi bir Migros Mağazasından 4 TL. karşılığında yeni bir Money Kart satın alabilir ya da kayıt formunda kart numarası kısmını boş bırakarak kendine sanal kart oluşturabilirsin.

 • Bebe Money’e Nasıl Üye Olabilirim?

  BebeMoney’e 3 farklı şekilde üye olabilirsin;

  1. Web sitemizde hesabına giriş yaptıktan sonra, Kart ve Kulüplere Başvur sayfasından BebeMoney üyeliğini seçerek üyeliğini yapabilirsin.

  2. Migros Money Mobil Uygulamasına giriş yap, Ayrıcalıklarım altında Programlarımız'dan BebeMoney Üye Ol butonuna tıkla ve üyeliğini aktifleştir.

  3. BEBEMONEY yazıp bir boşluk bırakıp Money kart numaranızı yazın 5818’e SMS atarak üye olabilirsin.

 • Bebe Money Kataloğundan nasıl faydalanırım?

  Migros alışverişlerinde Money kartını kullanman ve aldığın her bebek ürününden %5 BebeMoney, Prima, Uni Baby, Aptamil, Mulipa, Fisher Price Oyuncak ve Hayat Bebeklere Özel Ambalajlı Su (6x333 ml) ürünlerinden ise %10 Bebe Money kazanabilirsin.

  Biriktirdiğin BebeMoney’lerle daha sonra katalogtaki ürünlerden dilediğini kartına ekle ve bir sonraki Migros alışverişinde bu ürünleri hediye olarak sepetine at.

 • Money Gold Üyeliği Nedir?

  Money Gold üyeliği aylık 29,99TL ödeyerek özel fırsat ve hizmetlerden faydalanabileceğin bir Money aboneliğidir.

 • Money Gold Üyesi Nasıl Olurum?

  Money Gold aboneliği sadece Money üyeleri için geçerli olup, aylık 29,99TL ödeyerek avantajlarından yararlanılabilmektedir.

 • Money Gold Avantajlarımı Nereden Takip Edebilirim?

  Money Gold ayrıcalığıyla edindiğin kazançlarını money.com.tr/profilim altında “Money Gold Kazançlarım” tabından veya Migros Money Mobil Uygulamasını indirerek, Kazançlarım alanından Money Gold başlığı altında görüntüleyebilirsin.

  Money üyeliğini Sanal Market üyeliğinle eşleştirmişsen, Money Gold kazançlarını Sanal Market üzerinden de takip edebilirsin.

 • Money Gold Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

  Money Gold üyeliğini dilediğin zaman, 530 300 1300 numralı Whatsapp hattımız üzerinden yapabilirsin. Talebin iletildiği fatura döneminin ödemesi alınmışsa üyeliğin fatura dönemi sonuna kadar devam eder ve bir sonraki dönemde üyeliğin yenilenmeyecektir. Eğer ilgili dönemin ödemesi alınmamışsa üyeliğin anında iptal edilecektir.

 • Money üyeliğim iptal edilebilir mi?

  Migros ve Program Ortakları, üyeliğinizi iptal edebilir. Program üyelerinin son 3 yıldır Migros T.A.Ş. bünyesinde alışveriş yaparken kullanmadığı Program kapsamındaki tüm kartları sistemden silinecektir. Üyenin sahip olduğu tüm kartlar bu şekilde kullanılmamışsa silineceği için Program üyeliği de beraberinde iptal edilecektir. Bunun dışında dönemsel olarak; üyelik bilgilerini uzun süredir güncellenmemiş, üyelik bilgileri eksik olan ya da üyeliğini aktif olarak alışverişlerinde kullanılmadığı tespit edilen Money üyelikleri tespit edilerek sonlandırılabilir. Üyelik sona erdiğinde kartta biriken puanlar ve Üyeye kazandırılan haklar Migros ve/veya Program Ortakları tarafından silinecek ve geri alınabilecektir.

 • Money üyeliğim iptal olmuş, nasıl yeniden üye olabilirim?

  Dilerseniz 7447’ye KAYIT yazıp ücretsiz olarak sms göndererek, money.com.tr web sitemizden ya da Migros Money mobil uygulamamızdan (varsa kart numaranızı girerek ya da yoksa kart no alanını boş bırakarak) kolayca yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni