Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Otel & Restoran Kart

Otel & Restoran Kart

 

Otel-Restoran Kart, Yat Kart, Servis Kart ve İşletme Kart

Gel sen de Money'nin faydalarından yararlan.

 
 

Money Otel-Restoran Kart ile Harcadıkça Kazan!

Money Otel Restoran Kart ile Otel, Restoran, Kafe işletmeleri alışverişlerinden %5 Money kazanır.

 

  • Money Otel-Restoran Kart sahipleri, kartları ile Migros, 5M, Migros Jet, Macrocenter mağazalarında aylık toplam 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde, alışverişlerinin %5’i değerinde Money kazanacaklardır. Money kazanımı için, alışverişlerde kartın kasadan fiziksel olarak geçirilmesi gerekmektedir. Puan kazanım üst limiti bulunmamaktadır.
  • 2.500 TL alışveriş kotasına alkollü ürünler, sigara, TL yükleme ve elektrikli/elektronik ürünler, ramazan kolisi, yılbaşı sepetleri, milli piyanago çekleri  ve kurban, bu kampanyadan kazanılan Money kullanımları ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
  • Kazanılan Money’ler, alışverişi takip eden 2 gün içerisinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Aralık 2020 tarihine kadar bütün Migros, Macrocenter, 5M, Migros Jet alışverişlerinde kullanılabilecektir.
  • Money Otel-Restoran Kart sahipleri, kartları ile harcadıkça Money kazanırken aynı zamanda tüm Migroskop indirimlerinden faydalanmaktadırlar.
  • Money Otel-Restoran Kart sahibi olmak için işletme güncel vergi levhası, işletme belgesi gibi firma adı ve faaliyet alanını gösteren belgelerin mağaza yöneticisine teslim edilmesi veya 0530 915 45 45 numaralı whatsapp üzerinden Migros Müşteri Hizmetlerine iletilmelidir Gerekli evraklar her yıl yenilenmelidir. Kayıt işleminin tamamlanması için KAYIT yazıp 7447’ye gönderilmesi gerekir. SMS ile gelen başvuru formunu doldurması yeterlidir.

 

Web sitemizde çerez kullanımı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı inceleyiniz.

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsunuz.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}