Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Servis Kart

Servis Kart

 

Otel-Restoran Kart, Yat Kart, Servis Kart ve İşletme Kart

Gel sen de Money'nin faydalarından yararlan.

 
 

Money Servis Kart ile Harcadıkça Kazan!

Money Servis Kart ile Apartman Görevlileri alışverişlerinden %3 Money kazanır.

 

  • Money Servis Kart sahipleri kartları Migros, 5M Migros, Macrocenter mağazalarında aylık toplam 10.000TL ve üzeri alışverişlerde, alışverişlerinin %3'ü değerinde Money kazanacaklardır. Money kazanımı için, alışverişlerde kartın kasadan fiziksel olarak geçirilmesi gerekmektedir. Puan kazanım üst limiti bulunmamaktadır.
  • 10.000 TL alışveriş kotasına alkollü ürünler, sigara, TL yükleme ve elektrikli/elektronik ürünler, ramazan kolisi, yılbaşı sepetleri, milli piyanago çekleri  ve kurban, bu kampanyadan kazanılan Money kullanımları ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
  • Kazanılan Money’ler, alışverişi takip eden 2 gün içerisinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve 31 Aralık 2024 tarihine kadar bütün Migros, Macrocenter, 5M Migros alışverişlerinde kullanılabilecektir.
  • Money  Servis Kart sahipleri kartları ile harcadıkça Money kazanırken aynı zamanda tüm Migroskop indirimlerinden ve Money kampanyalarından faydalanmaktadırlar.
  • Money Servis Kart sahibi olmak için Sosyal Güvenlik Kurumu prim belgesi, TC Kimlik numarası bulunan bir ehliyet ya da nufus cüzdanı fotokopisinin mağaza yöneticisine teslim edilmesi veya 0530 300 1 300 numaralı whatsapp üzerinden Migros Müşteri Hizmetlerine iletilmelidir. Gerekli evraklar her yıl yenilenmelidir. Kayıt işleminin tamamlanması için TİCARİ yazıp 7447’ye gönderilmesi gerekir. SMS ile gelen başvuru formunu doldurması yeterlidir.

 

 

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni