Tüm Kampanyalar

Tek seferde 300 TL ve üzeri Bayram Şekeri ve Bayram Çikolatası alışverişine 40 Money!

Son gün

17.04.2024

Kampanyaya Katılım Tarihi

28.03.2024 - 17.04.2024

Money Son Kullanım Tarihi

30.06.2024

Kampanya Detayları

28 Mart 17 Nisan 2024 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet, Minigros, Migros Hemen veya Migros Sanal Market'ten kayıtlı Money kart ile tek seferde 300 TL ve üzeri Bayram Şekeri ve Bayram Çikolatası alışverişine 40 Money hediye edilecektir. Bayram Şekeri ve Bayram Çikolatası kampanyasına dökme ve paket ikramlık çikolatalar, paketli lokumlar, paketli ikramlık drajeler, ikramlık şekerler dahildir. Cezerye, pestil, fitil cevizli sucuklar ve Migros markalı ürünler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan Moneyler 2 iş günü içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2024'e kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet, Minigros, Mion, Mion Online, Migros Hemen veya Migros Sanal Market'te kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money özellikli Yat Kart ve Otel Restoran Kartlarda geçerli değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Moneypay Mobil uygulamasından kayıt yapılabilir. MONEY yazıp, 5818'e SMS göndererek ya da kasiyere kampanya kayıt talebi iletilerek de kampanyaya kayıt yapılabilir.

Benzer Kampanyalar

{{camp.campDesc}}

{{camp.remainingTime}}

{{camp.offerName}}

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni