Tüm Kampanyalar

Money Card ile Her 250 TL’lik Gilette Venus Makine Alışverişine Dyson Airwrap Kazanma Şansı

Son gün

31.01.2024

Kampanyaya Katılım Tarihi

04.01.2024 - 31.01.2024

Money Son Kullanım Tarihi

Kampanya Tüm Üyelere Açıktır

Kampanya Detayları

Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş adına MPİ’nin 15.12.2023 tarih ve E-24951361-255.01.02-4821 sayılı izni ile  Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01.01.2024 saat: 10:00 – 31.01.2024 saat: 22:00 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros Jet Marketlerinden, Migros Hemen veya Migros Sanal Market’ten Procter &Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş’ye ait Gillette Venus  Makine ürünlerinden tek seferde 250 TL ve katları tutarında (her 250 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahibi bireysel müşteriler kampanyaya katılacaktır şekilde sürdürülecektir. Talihliler, 13.02.2024 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. No: 16/1 İç Kapı No:59 Şişli /İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir . İkramiye olarak, 3 kişi 16.999,00 ? değerinde dyson airwrap complate long ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 15.02.2024 tarihli Takvim Gazetesi ;nde duyurulacaktır.Kampanya yalnızca Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahibi bireysel müşterilere yöneliktir.Ad,soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahibi bireysel müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Kart bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Satış amaçlı toplu Gillette Venus  Makine ürünlerinden alım yapıp  ticaretle uğraşan toptancılar ve tüzel kişiler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Migros Ticaret A.Ş. Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. ve Procter &Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş çalışanları , Toplu Ticari alım yapan firmalar ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Benzer Kampanyalar

{{camp.campDesc}}

{{camp.remainingTime}}

{{camp.offerName}}

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni