Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Sağlıklı Yaşam Yolculuğum

Sağlıklı Yaşam Yolculuğum

Sağlıklı Yaşam Yolculuğum

Sağlıklı Yaşam Yolculuğu Projesi, alışveriş tercihlerini daha sağlıklı bir yaşam bilinciyle yapmanı desteklemek amacıyla hayata geçirildi.

Migros mobil uygulamasını indirip, uygulamaya cep telefonunla giriş yaptıktan sonra;

 
  • Sağlıklı Yaşam Yolculuğum sayfasında referans tablo ile senin için oluşturduğumuz grafiği karşılaştırabilir, alışverişlerinde hangi besin grubunu ihmal ettiğini görebilirsin.
  • Bir sonraki alışverişlerinde eksik besinlerini tamamlayabilir, daha dengeli beslenme yolunda adım atabilirsin.
  • Anasayfadan takip edebileceğin Sağlıklı Yaşam Önerilerimizle, tüketmeyi ihmal ettiğin besin grubundan senin için seçilen ürünleri indirimli fiyatları ile satın alabilirsin.
  • Sağlıklı Yaşam Yolculuğum sayfasından su içme ve diş fırçalama için kendine hatırlatmalar kurabilirsin. Böylece senin belirlediğin zamanlarda telefonuna hatırlatma göndererek, sana su içmen veya dişlerini fırçalaman gerektiğini hatırlatabiliriz.
  • Sağlıklı Yaşam Yolculuğum sayfasından ağız ve diş sağlığı, yeterli su tüketimi, fiziksel aktivite ve güneşten korunma ipuçlarımızı takip edebilirsin.
  • Anasayfadan takip edebileceğin Sağlıklı Yaşam Önerilerimizde  yer alan ağız ve diş sağlığı ürünlerini indirim fiyatları ile satın alabilirsin.

 

Uygulamaya Hemen Sahip Olmak İçin

 

 

 

Web sitemizde çerez kullanımı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı inceleyiniz.

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsunuz.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}