Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Migros’tan Ucuzunu Bul Bulabilirsen

Migros’tan Ucuzunu Bul Bulabilirsen

 
  • 15 Ocak 2024 tarihinden itibaren 2’şer günlük periyotlarla Migros Mağazaları ve Migros Online kanalları üzerinde satılan seçili ürünlerde ‘Migros’tan Ucuzunu Bul Bulabilirsen’ kampanyası yapılacaktır.
  • Kampanya döneminde ilgili ürününün aynısını daha uygun fiyata farklı bir hızlı tüketim perakendesi zincir marketinin fiziksel mağazası ya da çevrim içi kanalında bulan ve satın alarak fişini ibraz eden müşterinin Money Card’ına, iki ürün arasındaki fiyat farkının 2 katı Money yüklenecektir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için 2 günlük kampanya süresi ve kampanyayı takip eden 3 gün içerisinde bir Migros mağazasına gelerek talep kaydı açtırılmalıdır. Talep kaydı, kampanyalı ürünün kampanya döneminde Migros’tan ve diğer marketten satın alındığını gösteren belgelerin aslının (fatura, fiş, e-fatura, bilgi fişi) Migros mağazasına ibrazı ile açılabilir. Fiş/fatura numarası ve ürün bilgisi açıkça görülmeyen ya da hatalı/yırtık/okunmayan belgeler kabul edilemeyecektir. Her fiş/fatura sadece 1 kere ibraz edilebilir.
  • Her kampanya özelinde sadece 1 ürün için Money kazanım hakkı bulunmaktadır.
  • Birden fazla satın alımlarda kampanya hak edişi sadece 1 ürün için geçerli olacaktır. Yeniden satış amaçlı toplu satın alım yapılamamaktadır. Kampanyalı ürün stoklarla sınırlıdır.
  • Kazanılan Money’ler talep kaydı açılmasından sonraki 3 iş günü içinde karta yüklenecek ve sıfırlama dönemlerine uygun olarak Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Hemen, Mion, Minigros, Migros Jet mağazalarında, Migros Hemen ve Sanal Market’te kullanılabilecektir. Migros’tan satın alınan kampanyalı ürünün, alışveriş tarihini takip eden 15 gün içinde iade edilmesi durumunda yüklenen Money puanlar geri alınacaktır.

 

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni