Tüm Kampanyalar

Seçili mağazalarda tek seferde 15.000 TL ve üzeri elektrikli ve elektronik ev aletleri alışverişine 1.000 Money hediye!

Son gün

29.04.2024

Kampanyaya Katılım Tarihi

16.04.2024 - 29.04.2024

Money Son Kullanım Tarihi

30.06.2024

Kampanya Detayları

16-29 Nisan tarihleri arasında seçili mağazalarda kayıtlı Money kart özellikli kartlar veya Money Bonus kredi kartı ile tek seferde 15.000 TL ve üzeri elektrikli ve elektronik ev aletleri alışverişine 1.000 Money hediye edilecektir. Kampanyaya kişisel bakım diş fırçaları dahil değildir. Kazanılan Moneyler 2 gün içinde karta yüklenecek ve 30 Haziran 2024-e kadar Migros, 5M Migros, Migros Jet, Minigros, Migros Hemen veya Migros Sanal Market'te kullanılabilecektir. Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. Money özellikli Yat Kart ve Otel Restoran Kartlarda geçerli değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Moneypay Mobil uygulamasından kayıt yapılabilir. ELEKTRONİK yazıp, 5818'e SMS göndererek ya da kasiyere kampanya kayıt talebi iletilerek de kampanyaya kayıt yapılabilir. SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Geçerli olan mağaza listesi; VİŞNELİK ESKİŞEHİR MMM MİGROS - SİVAS MM MİGROS - BABATAŞI MH FETHİYE MMM MİGROS - NOVADA SÖKE MMM MİGROS - OPTİMUM AVM ADANA MMM MİGROS - İSKENDERUN PRİME MALL MMM - SANKO PARK AVM GAZİANTEP MMM - PİAZZA AVM KAHRAMANMARAŞ MMM - URFA PİAZZA MMM MİGROS - ANTAKYA MM MİGROS - SİDE MMM MİGROS - TRABZON MMM MİGROS - TÜRK - İŞ SAMSUN MMM MİGROS - NAZİLLİ MM MİGROS - PİAZZA AVM SAMSUN MMM MİGROS - ERZURUM MMM MİGROS - TRABZON FORUM MMM MİGROS - ERZİNCAN EMNİYET MMM MİGROS - VAN MMM MİGROS.

Benzer Kampanyalar

{{camp.campDesc}}

{{camp.remainingTime}}

{{camp.offerName}}

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni