Tüm Kampanyalar

Omo, Rinso, Yumoş, Cif, Domestos Markalı Ürünlerden Birlikte veya Ayrı Ayrı Tek Seferde 250 TL ve Katları tutarında (Her 250 TL’ye 1 Çekiliş Hakkı)

Son gün

15.05.2024

Kampanyaya Katılım Tarihi

02.05.2024 - 15.05.2024

Money Son Kullanım Tarihi

Kampanya Tüm Üyelere Açıktır

Kampanya Detayları

Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.04.2024 tarihli ve E-24951361-255.05.02-55291 sayılı yazısına istinaden kapsamdışı olarak düzenlenmektedir. 02.05.2024 (Saat:09:00)-15.05.2024 (Saat:23:00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan ve Sanal Market’ten Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait Omo, Rinso, Yumoş, Cif, Domestos markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 250 TL ve katları tutarında  (Her 250 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler kampanyaya katılacaklardır. Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Migros Sanal Market siparişlerinde; teslimat tarihinin en geç 15 Mayıs 2024 olması, yapılan alışverişin provizyona dönmesi ve teslimat sırasında Omo, Rinso, Yumoş, Cif, Domestos ürünlerinin net ödeme tutarının 250 TL olması gerekmektedir. Çekilişte 1.500 kişi 700 TL değerinde Money Hediye Çeki ikramiyesi kazanacaktır. Hediye çekleri, 31.03.2025 tarihine kadar tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Talihliden başkası tarafından kullanılamaz, nakde çevrilemez. Çekiliş 03.06.2024 tarihinde saat 15.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 07.06.2024  tarihinde www.money.com.tr internet sitesinde yayınlanacaktır. Kampanya Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere yöneliktir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Migros Ticaret A.Ş., Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.   *Görseller temsilidir.

Benzer Kampanyalar

{{camp.campDesc}}

{{camp.remainingTime}}

{{camp.offerName}}

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni