Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Otel Restoran Kart Kasım Ayına Özel Kampanya

Otel Restoran Kart Kasım Ayına Özel Kampanya

 
  • Sevgili Money Otel-Restoran Kart sahibi, kartın ile Migros,5M Migros,Mjet ve Macrocenter mağazalarında Kasım ayına özel, tek seferde yapacağın aylık 1500 TL ve üzeri alışverişlerde, alışverişlerinin %5'i değerinde puan kazanabilirsiniz.
  • Kampanyaya dahil olabilmek için Otel -  Restoran kartın alışverişten önce kullanılmış olması gereklidir.
  • Kampanya Otel - Restoran kart sahiplerine özeldir.
  • Otel - restoran kartı tüm Migros mağazalarımızdan temin edebilirsiniz.
  • Money Otel-Restoran Kart sahibi olmak için herhangi bir Migros mağazasından aldığınız kartı KAYIT yazıp 7447’ye gönderdikten sonra telefonunuza SMS ile gelen başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra işletme belgesi gibi firma adı ve faaliyet alanını gösteren belge, geçen seneye ait vergi levhası ve  KDV’den %1 oranında yararlanmak için son 3 ayın herhangi birine ait KDV tahakkuk fişini herhangi bir Migros mağaza yönetisine veya iletisim@migros.com.tr adresine göndermeniz yeterlidir.
  • Kazanılan puanlar alışverişi takip eden 2 gün içinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecek ve bütün Migro alışverişlerinde kullanılabilecektir.
  • 1500 TL alışveriş kotasına alkollü ürünler, sigara, TL yükleme ve elektrikli/elektronik ürünler, bu kampanyadan kazanılan puan kullanımları ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Kampanya dahilinde kazanılan puanların son kullanım tarihi 31 Aralık 2020'dur.

Web sitemizde çerez kullanımı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı inceleyiniz.

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsunuz.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}