Money Üyesi misin?

Üyeysen hemen giriş yapabilir, değilsen ücretsiz üye olabilirsin.

Money Üyesi misin?

HADİ BAŞLAYALIM

Bursa İline Özel Petrol Ofisi Migros Jet Kampanyası

Bursa İline Özel Petrol Ofisi Migros Jet Kampanyası

 
 • 10 Temmuz – 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında sadece Bursa ilinde bulunan içerisinde MigrosJet 7/24 yer alan Petrol Ofisi istasyonlarında Money Kart veya Positive Card’lardan birisi ile yapılacak MigrosJet 7/24 alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, aynı kart ile kampanya dahilindeki MigrosJet 7/24 mağazasından tek seferde 25 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri 10 Money kazabileceklerdir.
 • Kampanyadan her bir müşteri iki kez faydalanabilecektir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için Petrol Ofisi istasyonunda bulunan MigrosJet 7/24 mağazasından yapacağınız harcamalarınızda Money Kart ya da Positive Card’lardan birisinin alışveriş öncesinde kasa görevlisine verilmelidir.
 • Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 9 Ağustos 2019 tarihinde MigrosJet’lerde satın alım yaptıkları karta yüklenecek ve 31 Aralık 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kampanya dahilindeki MigrosJet 7/24 mağazasından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkol ve tütün ürünleri, TL yükleme, kurban satın alımı, elektronik satın alımları ve dijital oyun kodları satın alımı dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money veya Positive Card’ın hem Money sistemine hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir.
 • Positive Card ya da Money Kartlar, Money kart sistemine kaydı için KAYIT yazılarak 7447’ye SMS gönderilip Money’den SMS ile gelen form doldurularak, Money Kart web sitesinde yer alan form doldurularak (www.money.com.tr), Migros Çağrı merkezini aranarak  (4441044) veya Migros mobil uygulamasında yer alan kayıt formunu doldurarak kayıt edilebilir.
 • Money Kart’ların Positive Card sistemine kaydı için ise AKTİF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk AD boşluk SOYAD bilgisinin 7627'ye SMS olarak gönderilmelidir. Positive Card ve Money başvuru formu genel şartları geçerlidir.
 • Kazanılan Money’ler ise hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için www.money.com.tr veya www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, sorularınız için 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Web sitemizde çerez kullanımı yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikamızı inceleyiniz.

Giriş Yap / Üye Ol

Kayıt formuna yönlendiriliyorsunuz.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}