E-ekstre

Ekstreniz e-posta ile gelsin, Bonus Ormanı’na fidan olsun!

Doğa için Bonus!

Money’niz için e-ekstre talebi vererek, Bonus Ormanı’na katkıda bulunabilirsiniz!

Money ekstrelerinizi sadece e-posta ile aldığınızda hem Çanakkale – Doğandere’de kurulan Bonus Ormanı’na katkıda bulunuyor, hem de ağaçların kesilmesine engel oluyorsunuz!

Hangi Kanallardan Başvurulur?

E-posta ile ekstre alma talebinizi BonusFlaş, SMS, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti İnternet ve Garanti şubelerinden yapabilirsiniz.

Garanti İnternet'ten başvuru

İnternet şubesindeki "Kartlar" adımından, E-Ekstre tanımı yapmak istediğiniz kartınızı işaretleyip sayfanın alt kısmında bulunan "E-Ekstre Tanımlama" adımını seçiniz.

Eğer sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz yoksa öncelikle "Ana Sayfa" adımı altındaki "Tanımlamalar" ve daha sonra "Bilgi Güncelleme" adımından e-posta adresinizi tanımlamanız gerekmektedir.

BonusFlaş

BonusFlaş uygulamanızda "Daha Fazlası" bölümünde "Ayarlar" adımını tıkladıktan sonra tanımlama yapacağınız kart için "E-ekstre Tanımlama/Güncelleme" bölümünden E-Ekstre tanımlamanızı yapabilirsiniz.

SMS

Tüm asıl ve ek kartlarınızın ekstrelerini e-posta ile almak için KABUL yazıp e-posta adresinizi ve doğum yılınızı 3340'a göndererek (Ör: KABUL aaa@bbb.com 1970) başvuru yapabilirsiniz.

Önemli Bilgiler

  • Başvurunun onaylanmasından sonra ekstreleriniz sadece e-posta ile gönderilir.