Tüm Kampanyalar

Clear EURO 2024 Çekiliş Kampanyası

Son gün

27.03.2024

Kampanyaya Katılım Tarihi

14.03.2024 - 27.03.2024

Money Son Kullanım Tarihi

Kampanya Tüm Üyelere Açıktır

Kampanya Detayları

CLEAR MİGROS EURO204 KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI

 • Migros Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 08.03.2024 tarihli ve E-24951361-255.01.02-53629 sayılı izni düzenlenmektedir.
 • 14.03.2024 (09:00)-27.03.2024 (23:00) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan, Migros Sanal Market ve Migros Hemen’den Unilever San. Ve Tic. Türk A.Ş.’ye ait Clear markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 150 TL ve katları tutarında (Her 150 TL’lik ürün alımına 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler kampanyaya katılacaklardır.
 • Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya tarihleri arasında verdiği siparişini iptal veya iade edenlerin çekiliş hakkı da iptal edilecektir. Migros Hemen veya Migros Sanal Market siparişlerinde; teslimat tarihinin en geç 27.03.2024 olması, yapılan alışverişin provizyona dönmesi ve teslimat sırasında Clear ürünlerinin net ödeme tutarının 150 TL olması gerekmektedir. Kampanya Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere yöneliktir.
 • Çekilişte 10 kişi 26.06.2024-27.06.2024   tarihleri arasında Euro 2024 maç seyahati (İstanbul-Hamburg-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, 1 gece 2 gün 4*Hotel'de oda-kahvaltı single konaklama, 26 Haziran 2024 Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçına bilet, Havaalanı, otel, maç alanı transferleri dahildir. Seyahat İstanbul havalimanında başlar ve biter. Havalimanına olan ulaşım, şahsi harcamalar, vize ve pasaport harcamaları ve yukarıda belirtilmeyen tüm harcamalar talihliye aittir.) (değeri: 48.000 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
 • Çekiliş 5.04.2024 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Kazanan talihliler 9.04.2024 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Migros Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • Asil talihliler 26.04.2024, yedek talihliler 11.05.2024 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
 • Bu kampanyaya Migros Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.
 • KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Kampanyaya katılarak, UEFA (Avrupa Futbol Federasyonları Birliği) tarafından yayınlanmış ve bu metnin devamında yer alan katılım koşullarını (“UEFA Katılım Koşulları”) kabul etmiş olursunuz. Bu koşullar, yalnızca çekilişe katılımınız için değil, bilet ikramiyesini kazanmanız durumunda maça katılımınız için de geçerlidir. UEFA Katılım Koşullarının ihlal edilmesi durumunda, biletin iptal edilmesi veya UEFA’nın belirleyeceği diğer sonuçlarla karşılaşabileceğinizi kabul ve beyan edersiniz. Unilever ve U2, UEFA tarafından belirlenmiş Katılım Koşullarının uygulanmasından sorumlu değildir.

UEFA KATILIM KOŞULLARI

 1. Tüm katılımcılar 18 yaşından büyük olmalıdır.
 2. Kampanya sonucunda bilet kazananlar "Hariç Tutulan Kişi" kategorisinde olamazlar. "Hariç Tutulan Kişi" tanımı aşağıdakileri kapsar:
 3. Ulusal futbol takımının taraftar kulübüne üyelikten (veya herhangi bir futbol yönetim kurulu tarafından herhangi bir yetkili taraftar kulübüne giriş yasağı) ev sahibi federasyon tarafından yasaklanmış herhangi bir kişi;
 4. Ev sahibi şehrin ve/veya Almanya'nın ilgili yasaları uyarınca idari veya adli futbol yasağına tabi herhangi bir kişi;
 5. UEFA, FIFA (Uluslararası Birlik Futbolu Federasyonu), herhangi bir futbol yönetim kurulu veya başka bir kuruluş tarafından bir dernek futbol maçına seyahat etmekten veya katılmaktan yasaklanmış herhangi bir kişi;
 6. UEFA, ev sahibi federasyon ve/veya ilgili stadyum sahibi tarafından stadyumda düzenlenen etkinliklere katılmaktan yasaklanmış herhangi bir kişi;
 7. UEFA EURO 2024™ maçına katılan takımlar tarafından bilet tahsis edilmemesi gereken bir kişi olarak kabul edilen herhangi bir kişi (ilgili takımlar tarafından stadyum yasağı almış kişiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere);
 8. Yetkili kamu otoriteleri tarafından güvenlik nedenleriyle bilet tahsis edilmemesi gereken bir kişi olarak kabul edilen herhangi bir kişi; ve
 9. Geçerli bilet Kullanım Şartlarını ihlal etmiş veya ihlal eden herhangi bir kişi.
 10. Biletler sadece kazanan(lar) tarafından kişisel kullanımları için kullanılmalıdır. Kazanan(lar) aşağıdakileri yapamazlar:
 11. Biletleri halka açık olarak, özellikle açık artırmalarda veya çevrimiçi ve/veya yeniden satış platformlarında satmak ve/veya teklif etmek;
 12. Biletleri herhangi bir ticari veya profesyonel satıcıya ve/veya bilet brokerine satmak veya devretmek;
 13. Herhangi bir reklam veya promosyon yapmak;
 14. Stadyumun herhangi bir bölümünden veya giysilere takılan veya Stadyuma getirilen eşyalara açık ticari mesajların görüntülenmesi aracılığıyla herhangi bir ürün veya hizmeti reklam etmek, tanıtmak, hediye vermek, dağıtmak, satmak veya satışa sunmak; veya
 15. Bilet(ler) ile ilgili herhangi bir pazarlama veya tanıtım fırsatından yararlanmak. Şüpheye mahal vermemek için, hiçbir Bilet Sahibi Stadyumda promosyon veya pazarlama amaçlı olabilecek herhangi bir markayı gösteremez.
 16. Katılımcılar, UEFA EURO 2024™ Maçına bilet kazanmaları durumunda, kendilerine ilişkin kişisel verilerin (unvan, isim(ler), soyisim, e-posta adresi, doğum tarihi, cep telefonu numarası ve pasaport/kimlik numarası, engellilik bilgisi de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi erişilebilirlik gereksinimleriyle ilgili başkaca gerekli bilgiler ile ek kişisel verilerin Unilever ve Unilever'in üçüncü taraf ajansları tarafından kazanan(lar)a söz konusu biletleri sağlamak ve seyahat ve/veya konaklama ayarlamak için işleneceğini kabul eder.

Unilever ve Unilever'in üçüncü taraf ajansları, kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu dahil yürürlükteki veri koruma yasaları ve "Gizlilik Politikası" ile uyumlu bir şekilde işleme koyacaktır. Unilever Gizlilik Politikası’na buradan ulaşabilirsiniz: https://www.unilevernotices.com/privacy-notices/turkey-turkish.html. Unilever, bu Kampanya kapsamında kişisel verilerinizi UEFA ile de paylaşabilir ve UEFA bunları (i) bilet taleplerini işleme koymak; (ii) bilet vermek; ve (iii) gerekli sağlık, güvenlik ve/veya geçmiş kontrolleri yapmak; (iv) yürürlükteki yasaya uymak üzere; ve (v) erişilebilirlik gereksinimi ile ilgili uygun erişilebilir koltuklar düzenlemek için kullanabilir.

 1. Kazananlar, Unilever tarafından veya Unilever adına üçüncü bir tarafça iletilen herhangi bir talimat veya kurala ve ek hüküm ve koşullara girme ve gerekli kişisel verileri ilgili mevzuata uygun olarak sağlamayı kabul ederler.
 2. Bilet(ler) Kazananlara UEFA veya UEFA adına üçüncü bir tarafça, kendi takdir yetkisiyle belirlenecek şekilde "elektronik cep telefonu biletleri" yoluyla teslim edilecektir.
 3. Kazananlar, biletlerin yeniden satışı ve devri ile stadyumda yasaklı belirli eşyalar, uygulanan sağlık önlemleri ve politikalar, stadyuma erişim veya stadyumda bulunma ve UEFA EURO 2024™ Maçına katılımı düzenleyen tüm geçerli yasalar dahil olmak üzere biletlerin tüm geçerli hüküm ve koşulları ile stadyumun davranış kurallarına uymayı kabul ederler. Katılımcılar, bu şartların ihlalinin Biletlerinin iptal edilmesi, stadyuma girişinin reddedilmesi veya stadyumdan ayrılmaya davet edilmeleri ile sonuçlanabileceğini kabul ederler.
 4. Kazananlar, UEFA EURO 2024™ Maçı ile ilgili takımların ve oyuncuların önceden haber verilmeden değiştirilebileceğini ve UEFA EURO 2024™ Maçlarının UEFA'nın takdir yetkisiyle iptal edilebileceğini, ertelenebileceğini veya başka bir yere taşınabileceğini kabul ederler. Unilever, bu durumda Kazananların seyahat ve konaklama masraflarındaki kayıplarından sorumlu olmayacaktır.
 5. Kazananlar Unilever'e engellilik veya sınırlı hareketlilik bildirdiyse, Unilever, Kazananların katılımını sağlamak için gerekli tüm erişilebilirlik gereksinimlerini karşılamak için makul çabayı gösterecektir. Unilever, üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından erişilebilirlik gereksinimlerinin karşılanmamasından sorumlu olmayacaktır.
 6. Kazananlar ilgili biletleri kullanmak için gerekli vizeye ve/veya seyahat belgelerine sahip olmaktan kendileri sorumludur. Söz konusu vize/belgelerin temin masraflarından kazananlar kendileri sorumludur. Kazananlar, ödül bildiriminin ardından bu tür bir vize/belge alamazlarsa, biletler ilgili mevzuata ve bu katılım koşullarına uygun olarak başka bir kazanan seçilecektir.
 7. Kazananlar, seyahat süreleri ve maçın gerçekleştirileceği lokasyondaki konaklama süreleri için yeterli seyahat ve sağlık sigortasına sahip olmaktan kendileri sorumludur ve bu tür sigortayı temin etmekle ilgili masraflardan sorumludur.
 8. Katılımcılar, UEFA'nın bilet hükümleri ve koşulları ve stadyum davranış kuralları uyarınca Biletleri iptal etme veya feshetme hakkını elinde tuttuğunu ve Unilever'in bu nedenle Kazananlara verilen biletleri herhangi bir zamanda geri çekebileceğini kabul ederler. Bu gibi durumlarda Unilever, Kazananların bu şekilde biletlerin geri çekilmesi nedeniyle oluşacak zararlarından sorumlu olmayacaktır.

Benzer Kampanyalar

{{camp.campDesc}}

{{camp.remainingTime}}

{{camp.offerName}}

{{popUpTitle}}

Kayıt formuna yönlendiriliyorsun.

Giriş yapmak için Money kartınızı aşağıdan seçebilirsiniz.

Seç

Kart numarası

Son alışveriş yeri

Tarihi

{{card.cardNo}}

{{card.store}}

{{card.date}}

{{redirectMessage}}

Güncelleme

Money Üyelik Metnimiz Güncellendi!


Sevgili Money’li, Money web sitemize giriş yapabilmek ve Money’nin tüm avantajlarından yararlanmak için güncel üyelik metnimizi onaylamalısın.


Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.

Money Üyelik Sözleşmesi'ni onaylıyorum ve Açık Rıza Metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.

Money Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni
Money Üyelik Sözleşmesi
Açık Rıza Metni